GRAFIK ZAJĘĆ just move – zatańcz z nami! SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE WARSZTATY i ZAJĘCIA WEENDOWE! Ładuję… OPIS ZAJĘĆ SALSA W PARACH – jeden z najlepszych sposobów, by zacząć taniec w parze. Radosna, kubańska salsa znana jest obecnie na całym świecie. Zajęcia prowadzone są w formie ruedy (pary ustawione w kole). Świetne zajęcia, żeby nauczyć się … Czytaj dalej Zajęcia

facebook

Zajęcia

GRAFIK ZAJĘĆ just move – zatańcz z nami!


SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NASZE WARSZTATY i ZAJĘCIA WEENDOWE!


OPIS ZAJĘĆ

SALSA W PARACH – jeden z najlepszych sposobów, by zacząć taniec w parze. Radosna, kubańska salsa znana jest obecnie na całym świecie. Zajęcia prowadzone są w formie ruedy (pary ustawione w kole). Świetne zajęcia, żeby nauczyć się międzynarodowego tańca, poznać nowe osoby i przyjemnie się odstresować. Do zapisu nie trzeba mieć partnera!

ZOUK w parach – piękny, delikatny taniec prosto z Brazylii. Charakteryzuje się płynnością ruchów i niesamowitymi możliwościami  interpretacji muzyki.

CUBAN FOOTWORK – solowe zajęcia, w których mieszamy krok podstawowy salsy z elementami timby, reggaetonu, rumby, afro, congi i wszystkim, co naszym instruktorom przyjdzie do głowy. Pozwolą Wam popracować nad improwizacjami solowymi i zwiększą świadomość pracy stóp. Mile widziana znajomość kroków solowych salsy.

BACHATA STYLING – kroki, stylingi i body movement w bachacie. Zajęcia na których dopracujemy falki, poruszymy biodra i zatańczymy nie jedną choreografię!

LATINO LADIES SOLO – na zajęciach poznajemy różne latynoskie tańce: bachata, salsa, reggaeton, zouk, sexy latino. To zajęcia odpowiednie dla osób, które chcą spróbować wielu różnych form tańca. Każde zajęcia to niespodzianka – raz tempo jest szybkie i wymagające, by na kolejnych zajęciach skupić się na delikatnych kobiecych ruchach.

REGGAETON – zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn. Nazywany przez niektórych “latynoski hip-hop”  – to sposób na dobrą zabawę, ćwiczenie izolacji, koordynacji i wycisk na zajęciach.

STRETCHING – u nas praktykujemy stretching na wesoło. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zaczynamy rozgrzewką, potem trening izolacji, ćwiczenia stabilizacyjne i rozciąganie całego ciała.

ACROYOGA – połączenie pozycji znanych z klasycznej jogi z elementami akrobatyki. Zazwyczaj ćwiczona jest w 2 osoby (bazę i latacza). Czasem tworzone są piramidy, czyli figury w kilka a nawet kilkanaście osób. Idealne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni głębokich i treningu balansu.


POZIOMY ZAJĘĆ

OPEN – możesz przyjść zawsze, kiedy czujesz na to ochotę i znasz podstawy danego tańca

P0 – pierwsze kroki. Wybierz ten poziom, jeśli z danym tańcem nie miałeś jeszcze do czynienia. Przez 4 pierwsze zajęcia sprawdzisz, czy zajęcia Ci się podobają, a taniec wciąż rozgrzewa Twoją duszę i ciało.

P1, P2, P3 – poziom podstawowy. Skupimy się głównie na nauce figur i prostych kombinacji. Po poziomie podstawowym bez problemu przetańczysz kilka utworów.

S1, S2, S3 – poziom średniozaawansowany. Tu zaczyna się prawdziwa zabawa. Po zaliczeniu podstaw, wejdziemy głębiej w świat tańca. Sprawimy, że poczujesz się swobodnie nie tylko tańcząc z innym uczestnikiem tego samego kursu – będziesz mógł bawić się na imprezach z każdym.

Z1, Z2, Z3 – poziom zaawansowany. To poziom dla tych, którzy już podbijają parkiety. Zajmiemy się figurami, które jeszcze bardziej przykują uwagę obserwatorów. Doskonalimy tych, którzy nie tylko chcą się dobrze bawić, ale wyglądać dobrze i tańczyć poprawnie technicznie. 


CENNIK

Multisport – odbicie karty bez dopłat / kaucja motywacyjna 30zł

OK systems – sms, bez dopłat / kaucja motywacyjna 30zł

ZAJĘCIA W PARACH 

KARNET NA ZAJĘCIA – 85zł

(w cenie: 4h zajęć w parach lub solo i w cenie 1h zajęć open gratis)

zniżka studencka – 79zł

(w cenie: 4h zajęć)

POJEDYNCZE ZAJĘCIA:

20 zł – pierwsze zajęcia

25 zł – kolejne zajęcia

Lekcje indywidualne:

100zł/h

Lekcje indywidualne dla naszych kursantów:

80zł/h

Lekcje i choreografia pierwszego tańca: 

110zł/h

pakiet ślubny 5 spotkań – 100zł/h

Wieczory panieńskie:

wycena indywidualna – od 150zł


HONORUJEMY KARTY:


Konto bankowe

(do przelewów za karnety i kaucje na zajęcia weekendowe)

Just Move ul. Kaszubska 9c 50-214 Wrocław

SANTANDER Bank Polska

03 1090 2747 0000 0001 1649 0313