Michał “Kijek” Kijowski to istny wulkan energii. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 10 lat temu tańcem towarzyskim. Po 3 latach z przerzucił się na salsę i dopiero wtedy odkrył, co tak naprawdę znaczy dla niego taniec. Okazało się, że hobby bardzo pozytywnie wpływa na całe jego życie. Swoją pasją od dawna zaraża ludzi na … Czytaj dalej Michał “Kijek”

facebook

Just Move » Trenerzy » Michał “Kijek”

Michał “Kijek” Kijowski to istny wulkan energii. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 10 lat temu tańcem towarzyskim. Po 3 latach z przerzucił się na salsę i dopiero wtedy odkrył, co tak naprawdę znaczy dla niego taniec. Okazało się, że hobby bardzo pozytywnie wpływa na całe jego życie. Swoją pasją od dawna zaraża ludzi na zajęciach, warsztatach, pokazach i animacjach na imprezach.

W salsie kubańskiej, reggaeatonie i tańcach afrokubańskich najbardziej ceni dowolność, improwizację i spontaniczność. Co zresztą bardzo dobrze oddaje jego żywiołową i charyzmatyczną osobowość.

W tańcu najważniejsza jest pasja i dobra zabawa, technika przychodzi z czasem.  Czynnie doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach, kongresach i festiwalach zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Pomysłodawca i organizator jednego z największych kubańskich festiwali “Calle de Timberos”. Można do spotkać w niemal każdą środę na salsotece, kiedy rozgrzewa do czerwoności parkiet w Czarnym Kocie.