Magda w Just Move prowadzi zajęcia Bodymovement i Reggaetón. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, tancerka i instruktorka pełna pasji oraz ogromnej miłości do tańca. Na swoich zajęciach zaraża energią i pozytywnym podejściem do nauki.Stawia duży nacisk na technikę, nie zapominając o dobrej zabawie i odnalezieniu swojego tanecznego “ja”, swojego niepowtarzalnego flow. … Czytaj dalej Magda

facebook

Just Move » Trenerzy » Magda

Magda w Just Move prowadzi zajęcia Bodymovement i Reggaetón.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, tancerka i instruktorka pełna pasji oraz ogromnej miłości do tańca. Na swoich zajęciach zaraża energią i pozytywnym podejściem do nauki.
Stawia duży nacisk na technikę, nie zapominając o dobrej zabawie i odnalezieniu swojego tanecznego “ja”, swojego niepowtarzalnego flow.

Zwraca również uwagę na pochodzenie i ewolucję muzyczną danego stylu tańca, uważając to za bardzo ważny element podczas uczenia się i poznawania go.
Swój rozwój taneczny rozpoczynała m.in. od tańca sportowego, hip hopu czy też tańca brzucha, jednak to właśnie reggaeton ukazuje jej prawdziwą duszę i temperament. Zakochana w muzycznych klimatach: r&b, oldschool, timba, reggaeton i wielu, wielu innych.

Na swoim koncie ma m.in. I miejsce w kategorii Reggaeton Contest w 2017 roku podczas Reggaeton vs Dancehall Kongres w Katowicach oraz pokazy u boku tak znakomitych artystów jak m.in.: Oliwia Szewczak, Yoandy Yoyo Flow Villaurrutia oraz Osmani Segura.
Nieustannie szkoli się zarówno u polskich, jak i zagranicznych instruktorów, biorąc udział w licznych festiwalach na arenie kraju i Europy.
Naucza z przesłaniem: “Find your own flavour”.