W Just Move Julia prowadzi zajęcia z zouka, bachaty solo i strechingu. Swoją przygodę z tańcem zaczynała nietypowo bo od … tańca irlandzkiego ? Długo szukała swojego stylu przechodząc przez wszystkie podstawowe formy tańca od baletu, jazzu, bollywood, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, broadway, hip-hop i innych. Znajomość większości technik nie zatrzymała jej w miejscu. Na studiach zakochała się … Czytaj dalej Julia

facebook

Just Move » Trenerzy » Julia

W Just Move Julia prowadzi zajęcia z zouka, bachaty solo i strechingu. Swoją przygodę z tańcem zaczynała nietypowo bo od … tańca irlandzkiego ? Długo szukała swojego stylu przechodząc przez wszystkie podstawowe formy tańca od baletu, jazzu, bollywood, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, broadway, hip-hop i innych. Znajomość większości technik nie zatrzymała jej w miejscu. Na studiach zakochała się w tańcach karaibskich i afrykańskich, szczególnie jednak bachacie i salsie. Prawdziwą miłość odnalazła parę miesięcy później w brazylijskim tańcu ZOUK, który popularyzuje we Wrocławiu i Polsce.

Po uzyskaniu międzynarodowego certyfikatu tańca sportowego karierę instruktorską zaczynała od nauki dzieci i młodzieży, nieco później przyszedł czas na studentów, obecnie większość zajęć prowadzi dla osób dorosłych.

Ma za sobą występy solowe, pokazy w parze i grupie. Brała udział w różnych konkursach, ale najlepiej wspomina kwalifikacje do międzynarodowego Bachata Kings 2013 (Francja). Rozwój umiejętności zawdzięcza m.in. pobytowi w Hiszpanii, tamtejsi tancerze skutecznie zarazili ją zmysłowo-ognistym podejściem do ruchu, którym teraz ona pragnie się dzielić w Polsce. Podjęła tam współpracę z grupami tanecznymi (formacji zoukowej i salsy liniowej) oraz międzynarodowymi partnerami (Maroko, Hiszpania, Niemcy, Brazylia). Ciągle rozwija swoje umiejętności poprzez wizyty na krajowych i międzynarodowych festiwalach i kongresach a także współpracę z międzynarodowymi tancerzami (Brazylia, Niemcy, Norwegia, Czechy).

Oprócz prowadzenia zajęć podejmuje się różnych projektów tanecznych, organizuje wydarzenia, wyjazdy, festiwale. Swoje doświadczenie choreograficzne wykorzystuje na co dzień przygotowując narzeczonym parom oryginalne układy pierwszego tańca.

Na zajęciach ceni sobie dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdego kursanta. Kocha pracę z ludźmi i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i uśmiechem.