Ania wraz z Kubą w Just Move prowadzi zajęcia Timby. Taniec od dziecka był jej największą pasją. Najpierw była przez kilka lat związana z tańcem towarzyskim, potem rozwijała się trenując m.in. taniec brzucha i dancehall. Jednak to dopiero kultura afrokubańska rozkochała ją w sobie na dobre, dając duże pole do improwizacji i spontaniczności. Uwielbia timbę, … Czytaj dalej Ania

facebook

Just Move » Trenerzy » Ania

Ania wraz z Kubą w Just Move prowadzi zajęcia Timby.

Taniec od dziecka był jej największą pasją. Najpierw była przez kilka lat związana z tańcem towarzyskim, potem rozwijała się trenując m.in. taniec brzucha i dancehall. Jednak to dopiero kultura afrokubańska rozkochała ją w sobie na dobre, dając duże pole do improwizacji i spontaniczności. Uwielbia timbę, która pozwala powracać zarówno do korzeni salsy jak i wplatać elementy nowoczesnych stylów. Kobieca, uśmiechnięta i temperamentna, skupia się na technice, muzykalności, doskonaleniu płynności ruchu i tańczenia całym ciałem.

.

Przełamuje bariery początkujących tancerzy bo uważa, że każdy potrafi i powinien tańczyć! Na zajęciach nie ominą Was ćwiczenia wspomagające taneczny rozwój i opowieści o pochodzeniu tańca i kulturze. Szkoli się u polskich i zagranicznych artystów różnych stylów. Występowała w pokazie u boku Oliwii Szewczak i Osmaniego Segury. Razem ze swoim partnerem Jakubem prezentowali swoje umiejętności na Baltic Salsa Cup na Litwie i Stargate Warsaw Salsa Festival.

Wraz z Kubą tworzą energetyczną parę, która swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem pokazuje piękno salsy cubany i tańców afrokubańskich. Podchodzą z takim samymi zaangażowaniem do grup początkujących, jak i zaawansowanych. Ucząc tańca podczas “zwykłych zajęć” zarażają pasją na dłuższa metę.