Akash wraz  Julią prowadzi w Just Move zajęcia Zouk’a Zaczął tańczyć 8 lat temu i przeszedł przez wiele tanecznych stylów. Jest instruktorem zouka, bachaty i salsy LA. Miał okazję dzielić się swoją wiedzą na warsztatach prowadzonych w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Białorusi oraz na Ukrainie. Prezentował swoje pokazy taneczne na największych scenach w Europie … Czytaj dalej Akash

facebook

Just Move » Trenerzy » Akash

Akash wraz  Julią prowadzi w Just Move zajęcia Zouk’a

Zaczął tańczyć 8 lat temu i przeszedł przez wiele tanecznych stylów. Jest instruktorem zouka, bachaty i salsy LA. Miał okazję dzielić się swoją wiedzą na warsztatach prowadzonych w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Białorusi oraz na Ukrainie. Prezentował swoje pokazy taneczne na największych scenach w Europie (Prague Zouk Congress, WestZoukTime! Zouk Libre Festival).

Jako DJ Zeal stworzył we Wrocławiu cykl imprez SensuaLove. Miał okazję grać na wielu zoukowych warsztatach i festiwalach (w tym na WestZoukTime! Zouktime! Zouk Libre Festival, Prague Zouk Congress, Ukrainian Zouk Carnival, Bachaturo, Silesian Zouk Festival, Wroclove Zouk Festival).

Zdolność Akasha do interpretacji muzyki ma źródło w wykształceniu – ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra sztuki jako tubista. Po godzinach – gitarzysta i pianista.