fbpx
facebook

Trenerzy Just Move

Julia

W Just Move Julia prowadzi zajęcia z zouka, bachaty solo i strechingu. Swoją przygodę z tańcem zaczynała nietypowo bo od … tańca irlandzkiego ? Długo szukała swojego stylu przechodząc przez wszystkie podstawowe formy tańca od baletu, jazzu, bollywood, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, broadway, hip-hop i innych. Znajomość większości technik nie zatrzymała jej w miejscu. Na studiach zakochała się w tańcach karaibskich i afrykańskich, szczególnie jednak bachacie i salsie. Prawdziwą miłość odnalazła parę miesięcy później w brazylijskim tańcu ZOUK, który popularyzuje we Wrocławiu i Polsce.

Przeczytaj więcej

Michał “Kijek”

Michał “Kijek” Kijowski to istny wulkan energii. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 10 lat temu tańcem towarzyskim. Po 3 latach z przerzucił się na salsę i dopiero wtedy odkrył, co tak naprawdę znaczy dla niego taniec. Okazało się, że hobby bardzo pozytywnie wpływa na całe jego życie. Swoją pasją od dawna zaraża ludzi na zajęciach, warsztatach, pokazach i animacjach na imprezach.

W salsie kubańskiej, reggaeatonie i tańcach afrokubańskich najbardziej ceni dowolność, improwizację i spontaniczność. Co zresztą bardzo dobrze oddaje jego żywiołową i charyzmatyczną osobowość.

Przeczytaj więcej

Ania

Ania wraz z Kubą w Just Move prowadzi zajęcia Timby.

Taniec od dziecka był jej największą pasją. Najpierw była przez kilka lat związana z tańcem towarzyskim, potem rozwijała się trenując m.in. taniec brzucha i dancehall. Jednak to dopiero kultura afrokubańska rozkochała ją w sobie na dobre, dając duże pole do improwizacji i spontaniczności. Uwielbia timbę, która pozwala powracać zarówno do korzeni salsy jak i wplatać elementy nowoczesnych stylów. Kobieca, uśmiechnięta i temperamentna, skupia się na technice, muzykalności, doskonaleniu płynności ruchu i tańczenia całym ciałem.

.Przeczytaj więcej

Izabela Torres

Izabela Torres – jedna z pierwszych w Polsce promotorek kultury kubańskiej  i nauczycieli kubańskiego stylu casino oraz son.
Prowadzi cykliczne zajęcia od ponad 15 lat we Wrocławiu oraz weekendowe w innych miastach Polski. Miała przyjemność uczyć wielu znanych w salseros, którzy otworzyli swoje własne szkoły ( Katowice, Bielsko, Wrocław). Będąc z wykształcenia muzykiem posiada dużą wiedzę o muzyce, rytmice i kulturze kubańskiej, którą studiuje nieustannie w Hawanie.
Od 2002 roku organizatorka pierwszych w Polsce festiwali salsy Carnaval de Salsa, konkursów salsy Primavera Salsa Open oraz licznych koncertów i programów dla TV z udziałem tancerzy kubańskich oraz pierwszej w Polsce orkiestry salsowej pod dyrekcją jej męża znanego kubańskiego Artysty -Jose Torres. Jej największą miłością muzyczno-taneczną jest kubański son, którym pragnie podzielić się z Wami na swoich zajęciach w Just Move.

Kuba

Kuba wraz z Anią w Just Move prowadzi zajęcia Timby.

Zaraził się pasją do tańca we wrocławskiej szkole salsy kubańskiej – Torres Art Studio. Po drodze wzbogacił swój warsztat tańcząc balet, taniec współczesny i popping. Jako tancerza wyróżnia go wykształcenie muzyczne. Studiował m.in. “Kompozycję Muzyki” na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, a jego główny instrument to… kontrabas. Kuba rozkłada utwory na czynniki pierwsze, analizuje najmniej oczywiste fragmenty, dzięki czemu jeszcze lepiej odzwierciedla muzykę w tańcu i przekazuje tę wiedzę kursantom.

Przeczytaj więcej

Kasia

Kasia w Just Move prowadzi zajęcia z salsy. Od początku swojej czteroletniej tanecznej kariery nierozerwalnie związana z salsą kubańską. Szczególnie upodobała sobie pogłębianie wiedzy na temat czarnych korzeni tego gorącego tańca. Na zajęciach przykłada szczególną wagę do aspektów technicznych związanych z prowadzeniem i podążaniem, aby kursanci od pierwszych kroków budowali solidną bazę, która pozwoli im szybko poczuć się swobodnie w tańcu i czerpać z niego radość. Zawsze jest w 100% skupiona na kursantach. Stara się dawać im ciągły feedback i dba o to, aby wynosili wiedzę z zajęć pełnymi garściami.

Przeczytaj więcej

Piotr

Piotr “Don Pedro” w Just Move prowadzi zajęcia z zouka brazylijskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 5 lat temu. Na początku była bachata, a także próby z kizombą i salsą. Po kliku miesiącach przyszła kolej na zouka, który dał mu najwięcej radości z samego ruchu. W swojej tanecznej drodze przeszedł również przez taniec solo. Ćwiczył balet, jazz i contemporary dance. Jednak to w zouku znalazł najwięcej płynności, ciągłości ruchu i wolności, którą się zachłysnął. Uwielbia tańczyć z nowymi osobami. Za każdym razem to dla niego wspólna podróż do miejsca, gdzie magia zouka przejawia się w bardzo indywidualny sposób.
 .

Przeczytaj więcej

Mateusz

Mateusz w Just Move prowadzi zajęcia zouka.

Sport i ruch ma we krwi. Poza tańcem zajmuje się sportami siłowymi dzięki czemu posiada wiedzę na temat pracy mięśni i reszty układu ruchowego człowieka.

W zouku łączy wrażliwość i miękkość ruchu z analitycznym myśleniem. Dzięki temu bez problemu jest w stanie rozłożyć wszystkie figury na części składowe i wytłumaczyć je partnerom, a partnerki poprowadzić tak, żeby nie miały wątpliwości, gdzie postawić kolejny krok.

Przeczytaj więcej

Kasia

Opis wkrótce

Justyna

Tańczy salsę od 10 lat, a uczy od 3 😉
Kręci ją afro i rumba. I stara się przemycać te 2 techniki na swoich zajęciach.
Jednak jej prawdziwą miłością jest….SON! W którym pięknie się prezentuje 🙂
Dlaczego tańczy? …bo taniec to jej życie…przekraczając próg sali tanecznej dostaje takich endorfin, że zapomina o życiu codziennym 🙂
Już niedługo będziecie mogli ją spotkać na naszym parkiecie:D
Stay tuned! 

Basia

mamy niesamowitą przyjemność przedstawić Wam Basię, z którą już niedługo będziecie mieli okazję
powyginać śmiało ciało na naszym parkiecie🔥🔥

A już teraz trochę Wam o niej powiemy, a więc…
Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 7 lat, a kontynuowała swą pasję w Studio Tańca Fuego w Lubinie, gdzie poznała technikę tańca jazzowego, modern i hip-hop.
Pracowała jako instruktor tańca oraz nauczała tańca nowoczesnego i jazzowego.
Fascynuje ją ruch undergroundowy, tajemniczy, stopklatkowy, połamany, poszukuje w swoim ciele oraz swoich kursantów oryginalnych kodów ruchowych, czyli iść tam, gdzie ciało jeszcze nie było…
Przeczytaj więcej

Magda

Magda w Just Move prowadzi zajęcia Bodymovement i Reggaetón.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, tancerka i instruktorka pełna pasji oraz ogromnej miłości do tańca. Na swoich zajęciach zaraża energią i pozytywnym podejściem do nauki.
Stawia duży nacisk na technikę, nie zapominając o dobrej zabawie i odnalezieniu swojego tanecznego “ja”, swojego niepowtarzalnego flow.

Przeczytaj więcej

Akash

Akash wraz  Julią prowadzi w Just Move zajęcia Zouk’a

Zaczął tańczyć 8 lat temu i przeszedł przez wiele tanecznych stylów. Jest instruktorem zouka, bachaty i salsy LA. Miał okazję dzielić się swoją wiedzą na warsztatach prowadzonych w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Białorusi oraz na Ukrainie. Prezentował swoje pokazy taneczne na największych scenach w Europie (Prague Zouk Congress, WestZoukTime! Zouk Libre Festival).

Jako DJ Zeal stworzył we Wrocławiu cykl imprez SensuaLove. Miał okazję grać na wielu zoukowych warsztatach i festiwalach (w tym na WestZoukTime! Zouktime! Zouk Libre Festival, Prague Zouk Congress, Ukrainian Zouk Carnival, Bachaturo, Silesian Zouk Festival, Wroclove Zouk Festival).

Zdolność Akasha do interpretacji muzyki ma źródło w wykształceniu – ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra sztuki jako tubista. Po godzinach – gitarzysta i pianista.

Dominika

Swoją długoletnią relację z tańcem zawdzięcza salsie kubańskiej, która stanęła na jej drodze ponad 11 lat temu. Szybko okazało się, że taniec to nie tylko zwykłe hobby. Przez dwa lata należała do formacji salsy bielsko uczestnicząc w konkursach I pokazach. Z pozytywnych skutkiem próbowała swoich sił w tańcach kubańskich. Jednak 8 lat temu wszystko pokrzyżował Zouk Brazylijski, który pochłonął ją bez reszty. Od 7 lat zjeżdża Europę wzdłuż i wszerz, poszerzając swoje umiejętności i doświadczenia.

Przeczytaj więcej