ZAPISY -> http://bit.ly/JMzoukinne Tajemniczo brzmiąca nazwa – zumba, to najkrócej mówiąc zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, która podbiła serca kobiet na całym świecie. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę: kształtuje sylwetkę, wysmukla ciało, dba o kondycję, pozwala zrzucić zbędne kilogramy, napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, latynoskie … Czytaj dalej Zumba

facebook

Zumba

ZAPISY -> http://bit.ly/JMzoukinne

Tajemniczo brzmiąca nazwa – zumba, to najkrócej mówiąc zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, która podbiła serca kobiet na całym świecie.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę:

  • kształtuje sylwetkę,
  • wysmukla ciało,
  • dba o kondycję,
  • pozwala zrzucić zbędne kilogramy,
  • napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie.

Proste kroki taneczne, latynoskie rytmy, takie jak: salsa, cumbia, reggaeton, flamencosamba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist oraz świetne kombinacje ruchów i fantastyczna muzyka porywa nas do zabawy.

Zumba jest dla wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję i umiejętności taneczno-ruchowe, gdyż łatwo można ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nieważne więc czy masz naście czy kilkadziesiąt lat. Na zajęciach Zumby spotykają się cztery pokolenia ćwicząc i bawiąc na niej doskonale.

ZAPISY -> http://bit.ly/JMzoukinne

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

Czwartek
-
można dołączyć
Agnieszka Agnieszka