ZAPISY -> http://bit.ly/JMzoukinne 👈👈 Cześć! Ja jestem Dominika i w JustMove prowadzę zajęcia z Zouk’a.  Swoją długoletnią relację z tańcem zawdzięczam salsie kubańskiej, która stanęła na mojej drodze ponad 11 lat temu. Przez dwa lata należałam do formacji salsy  uczestnicząc w konkursach I pokazach. Jednak 8 lat temu wszystko pokrzyżował Zouk Brazylijski, który pochłonął mnie … Czytaj dalej Zouk od podstaw

facebook

Zouk od podstaw

ZAPISY -> http://bit.ly/JMzoukinne 👈👈

Cześć!

Ja jestem Dominika i w JustMove prowadzę zajęcia z Zouk’a.  Swoją długoletnią relację z tańcem zawdzięczam salsie kubańskiej, która stanęła na mojej drodze ponad 11 lat temu. Przez dwa lata należałam do formacji salsy  uczestnicząc w konkursach I pokazach. Jednak 8 lat temu wszystko pokrzyżował Zouk Brazylijski, który pochłonął mnie bez reszty.

Zouk pomógł mi dostrzec, że taniec jest czymś nieskończonym i niezależnie od tego ile się umie, zawsze warto się rozwijać.
Od ponad dwóch lat zajmuję się współorganizacją międzynarodowych wydarzeń tanecznych ChillZouk oraz Zouk Dance Camp.
Zouk oraz west coast swing są moimi ulubionymi tańcami gdyż w jednym można odkryć naturalność, płynność i spokój, a w drugim spontaniczność i możliwość improwizacji.

To co? Widzimy się na sali! ❤
Poniżej masz link do formularza, dzięki któremu możesz się zapisać na zajęcia 👌

Możesz przyjść z kartą multisport, kartą benefit, czy wykupić karnet. Więcej o płatnościach masz pod grafikiem zajęć.
Do zatańczenia! 💃🕺

ZAPISY -> http://bit.ly/JMzoukinne 👈 👈

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

Wtorek
-
nowy kurs - start 11.02
Dominika Mróz Dominika Mróz