Wrocław nigdy jeszcze nie był tak roztańczony, jak stanie się 29 września 2018! Zaraz po międzynarodowym dniu zouka, organizujemy nasz własny – wrocławski. Uczcimy go wspólnym flash mobem, a potem utoniemy w wirze animacji, przeplatanych jeszcze większą ilością tańca. Najlepsza instruktorka zouka – Julia – tanecznym krokiem poprowadzi nas w rytm Havany. Choreografię stworzoną przez Bruno … Czytaj dalej Przyjdź i dołącz do ZOUKA!

facebook

Przyjdź i dołącz do ZOUKA!

Wrocław nigdy jeszcze nie był tak roztańczony, jak stanie się 29 września 2018! Zaraz po międzynarodowym dniu zouka, organizujemy nasz własny – wrocławski. Uczcimy go wspólnym flash mobem, a potem utoniemy w wirze animacji, przeplatanych jeszcze większą ilością tańca. Najlepsza instruktorka zouka – Julia – tanecznym krokiem poprowadzi nas w rytm Havany.

Choreografię stworzoną przez Bruno i Raizę ćwiczymy już od początku miesiąca, ale nie lękajcie się – bez wstydu możecie do nas dołączyć w każdej chwili. Król Julian do tej pory czasami myli kroki, więc czeka nas jeszcze kilka lekcji. Dołączajcie więc tłumnie do wydarzenia na facebooku i wpadajcie na treningi. 29 września wspólnie roztańczymy Wrocław. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Więcej informacji wkrótce 🙂