facebook

Zajęcia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć!
Kliknij, żeby zobaczyć szczegóły.

Przejdź do FORMULARZA ZAPISÓW 


OPIS KURSÓW:

SALSA W PARACH – jeden z najlepszych sposobów by zacząć taniec w parze. Radosna kubańska salsa znana jest obecnie na całym świecie. Zajęcia prowadzone są w formie ruedy (pary ustawione są w kole). Świetne zajęcia, żeby nauczyć się międzynarodowego tańca, poznać nowe osoby i przyjemnie się odstresować. Do zapisu nie trzeba mieć partnera!

LATINO LADIES SOLO – na zajęciach poznajemy różne latynoskie tańce: bachata, salsa, reggaeton, zouk, sexy latino. To zajęcia odpowiednie dla osób, które chcą spróbować wielu różnych form tańca. Każde zajęcia to niespodzianka – raz tempo jest szybkie i wymagające, by na kolejnych zajęciach skupić się na delikatnych kobiecych ruchach.

SALSA SOLO – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zajęcia poprawią koordynację, postawę i solowe umiejętności w salsie. Na tych zajęciach ćwiczymy footwork (pracę stóp), pracę rąk, postawę, koordynacje i izolacje.

REGGAETON – zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn. Nazywany przez niektórych „latynoski hip-hop”  – to sposób na dobrą zabawę, ćwiczenie izolacji, koordynacji i wycisk na zajęciach.

STRETCHING – u nas praktykujemy stretching na wesoło. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zaczynamy rozgrzewką, potem trening izolacji i rozciąganie całego ciała.

ACROYOGA – połączenie pozycji znanych z klasycznej jogi z elementami akrobatyki. Zazwyczaj ćwiczona jest w 2 osoby (bazę i latacza). Czasem tworzone są piramidy, czyli figury w kilka a nawet kilkanaście osób. Idealne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni głębokich i treningu balansu.


CENNIK

Multisport – odbicie karty bez dopłat

OK systems – sms, bez dopłat

ZAJĘCIA W PARACH 

KARNET NA ZAJĘCIA – 79zł

zniżka studencka – 69zł

(w cenie: 4h zajęć w parach lub solo i w cenie 1h zajęć open gratis)

POJEDYNCZE ZAJĘCIA:

20 zł – pierwsze zajęcia

25 zł – kolejne zajęcia

Lekcje indywidualne:

100zł/h

HONORUJEMY KARTY: