facebook

Zajęcia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć!
Kliknij, żeby zobaczyć szczegóły.

Przejdź do FORMULARZA ZAPISÓW 

 


OPIS KURSÓW:

SALSA W PARACH – jeden z najlepszych sposobów, by zacząć taniec w parze. Radosna, kubańska salsa znana jest obecnie na całym świecie. Zajęcia prowadzone są w formie ruedy (pary ustawione w kole). Świetne zajęcia, żeby nauczyć się międzynarodowego tańca, poznać nowe osoby i przyjemnie się odstresować. Do zapisu nie trzeba mieć partnera!

ZOUK w parach – piękny, delikatny taniec prosto z Brazylii. Charakteryzuje się płynnością ruchów i niesamowitymi możliwościami  interpretacji muzyki.

CUBAN FOOTWORK – solowe zajęcia, w których mieszamy krok podstawowy salsy z elementami timby, reggaetonu, rumby, afro, congi i wszystkim, co naszym instruktorom przyjdzie do głowy. Pozwolą Wam popracować nad improwizacjami solowymi i zwiększą świadomość pracy stóp. Mile widziana znajomość kroków solowych salsy.

BACHATA STYLING – kroki, stylingi i body movement w bachacie. Zajęcia na których dopracujemy falki, poruszymy biodra i zatańczymy nie jedną choreografię!

LATINO LADIES SOLO – na zajęciach poznajemy różne latynoskie tańce: bachata, salsa, reggaeton, zouk, sexy latino. To zajęcia odpowiednie dla osób, które chcą spróbować wielu różnych form tańca. Każde zajęcia to niespodzianka – raz tempo jest szybkie i wymagające, by na kolejnych zajęciach skupić się na delikatnych kobiecych ruchach.

REGGAETON – zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn. Nazywany przez niektórych „latynoski hip-hop”  – to sposób na dobrą zabawę, ćwiczenie izolacji, koordynacji i wycisk na zajęciach.

STRETCHING – u nas praktykujemy stretching na wesoło. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zaczynamy rozgrzewką, potem trening izolacji, ćwiczenia stabilizacyjne i rozciąganie całego ciała.

ACROYOGA – połączenie pozycji znanych z klasycznej jogi z elementami akrobatyki. Zazwyczaj ćwiczona jest w 2 osoby (bazę i latacza). Czasem tworzone są piramidy, czyli figury w kilka a nawet kilkanaście osób. Idealne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni głębokich i treningu balansu.


CENNIK

Multisport – odbicie karty bez dopłat

OK systems – sms, bez dopłat

ZAJĘCIA W PARACH 

KARNET NA ZAJĘCIA – 79zł

zniżka studencka – 69zł

(w cenie: 4h zajęć w parach lub solo i w cenie 1h zajęć open gratis)

POJEDYNCZE ZAJĘCIA:

20 zł – pierwsze zajęcia

25 zł – kolejne zajęcia

Lekcje indywidualne:

100zł/h

Lekcje indywidualne dla naszych kursantów:

80zł/h

HONORUJEMY KARTY: