facebook

Zajęcia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć!
Kliknij, żeby zobaczyć szczegóły.

Przejdź do FORMULARZA ZAPISÓW 

 


OPIS KURSÓW:

SALSA W PARACH – jeden z najlepszych sposobów by zacząć taniec w parze. Radosna kubańska salsa znana jest obecnie na całym świecie. Zajęcia prowadzone są w formie ruedy (pary ustawione są w kole). Świetne zajęcia, żeby nauczyć się międzynarodowego tańca, poznać nowe osoby i przyjemnie się odstresować. Do zapisu nie trzeba mieć partnera!

LATINO LADIES SOLO – na zajęciach poznajemy różne latynoskie tańce: bachata, salsa, reggaeton, zouk, sexy latino. To zajęcia odpowiednie dla osób, które chcą spróbować wielu różnych form tańca. Każde zajęcia to niespodzianka – raz tempo jest szybkie i wymagające, by na kolejnych zajęciach skupić się na delikatnych kobiecych ruchach.

SALSA SOLO – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zajęcia poprawią koordynację, postawę i solowe umiejętności w salsie. Na tych zajęciach ćwiczymy footwork (pracę stóp), pracę rąk, postawę, koordynacje i izolacje.

REGGAETON – zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn. Nazywany przez niektórych „latynoski hip-hop”  – to sposób na dobrą zabawę, ćwiczenie izolacji, koordynacji i wycisk na zajęciach.

HIGH HEELS – połączenie stylu high heels, sexy dance z latynoskimi rytmami. Na każdych zajęciach uczymy się nowych kroków, które łączymy pod koniec zajęć w wyjątkową choreografię.


CENNIK

Multisport – bez dopłat

OK systems – sms, bet dopłat

ZAJĘCIA W PARACH 

pierwszy karnet 59zł –> sprawdź nas 😉
kolejny karnet – stawiamy na rozwój! – 4h zajęć w parach i w cenie 2h zajęć open – 79zł

ZAJĘCIA OPEN i SOLO – luty pierwsze zajęcia za 15 zł lub OK Systems / Multisport (przy wcześniejszej płatności i rejestracji).

HONORUJEMY KARTY: