facebook

Trenerzy Just Move

Julia

Swoją przygodę z tańcem zaczynała nietypowo bo od … tańca irlandzkiego 😉 Długo szukała swojego stylu przechodząc przez wszystkie podstawowe formy tańca od baletu, jazzu, bollywood, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, broadway, hip-hop i innych. Znajomość większości technik nie zatrzymała jej w miejscu. Na studiach zakochała się w tańcach karaibskich i afrykańskich, szczególnie jednak bachacie i salsie. Prawdziwą miłość odnalazła parę miesięcy później w brazylijskim tańcu ZOUK, który popularyzuje we Wrocławiu i Polsce. Po uzyskaniu międzynarodowego certyfikatu tańca sportowego karierę instruktorską zaczynała od nauki dzieci i młodzieży, nieco później przyszedł czas na studentów, obecnie większość zajęć prowadzi dla osób dorosłych.

Ma za sobą występy solowe, pokazy w parze i grupie. Brała udział w różnych konkursach, ale najlepiej wspomina kwalifikacje do międzynarodowego Bachata Kings 2013 (Francja). Rozwój umiejętności zawdzięcza m.in. pobytowi w Hiszpanii, tamtejsi tancerze skutecznie zarazili ją zmysłowo-ognistym podejściem do ruchu, którym teraz ona pragnie się dzielić w Polsce. Podjęła tam współpracę z grupami tanecznymi (formacji zoukowej i salsy liniowej) oraz międzynarodowymi partnerami (Maroko, Hiszpania, Niemcy, Brazylia). Ciągle rozwija swoje umiejętności poprzez wizyty na krajowych i międzynarodowych festiwalach i kongresach a także współpracę z międzynarodowymi tancerzami (Brazylia, Niemcy, Norwegia, Czechy).

Oprócz prowadzenia zajęć podejmuje się różnych projektów tanecznych, organizuje wydarzenia, wyjazdy, festiwale. Swoje doświadczenie choreograficzne wykorzystuje na co dzień przygotowując narzeczonym parom oryginalne układy pierwszego tańca.

Na zajęciach ceni sobie dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdego kursanta. Kocha pracę z ludźmi i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i uśmiechem.

Michał „Kijek”

Michał „Kijek” Kijowski to istny wulkan energii. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 10 lat temu tańcem towarzyskim. Po 3 latach z przerzucił się na salsę i dopiero wtedy odkrył, co tak naprawdę znaczy dla niego taniec. Wtedy to okazało się, jak hobby pozytywnie wpływa na jego życie. Swoją pasją od dawna zaraża ludzi na zajęciach, warsztatach, pokazach i animacjach na imprezach.

Moja przygoda taneczna zaczęła się ponad 10 lat temu. Początkowo fascynował mnie taniec towarzyski, ale po 3 latach odkryłem salsę i to ona pokierowała moim życiem.Wtedy to okazało się, jak hobby pozytywnie wpływa na moje życie. Od dawna swoją pasją zarażam ludzi na zajęciach, warsztatach, pokazach oraz imprezach. W salsie kubańskiej, reggaeatonie i tańcach afrokubańskich najbardziej cenię dowolność, improwizacje i spontaniczność. To zreszą bardzo dobrze pokazuje moją osobowość.

W tańcu najważniejsza jest pasja i dobra zabawa, technika przychodzi z czasem.  Czynnie doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach, kongresach i festiwalach zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Pomysłodawca i organizator jednego z największych kubańskich festiwali “Calle de Timberos”.