facebook

Trenerzy Just Move

Julia

W Just Move Julia prowadzi zajęcia z zouka, bachaty solo i strechingu. Swoją przygodę z tańcem zaczynała nietypowo bo od … tańca irlandzkiego 😉 Długo szukała swojego stylu przechodząc przez wszystkie podstawowe formy tańca od baletu, jazzu, bollywood, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, broadway, hip-hop i innych. Znajomość większości technik nie zatrzymała jej w miejscu. Na studiach zakochała się w tańcach karaibskich i afrykańskich, szczególnie jednak bachacie i salsie. Prawdziwą miłość odnalazła parę miesięcy później w brazylijskim tańcu ZOUK, który popularyzuje we Wrocławiu i Polsce.

Przeczytaj więcej

Michał „Kijek”

Michał „Kijek” Kijowski to istny wulkan energii. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 10 lat temu tańcem towarzyskim. Po 3 latach z przerzucił się na salsę i dopiero wtedy odkrył, co tak naprawdę znaczy dla niego taniec. Okazało się, że hobby bardzo pozytywnie wpływa na całe jego życie. Swoją pasją od dawna zaraża ludzi na zajęciach, warsztatach, pokazach i animacjach na imprezach.

W salsie kubańskiej, reggaeatonie i tańcach afrokubańskich najbardziej ceni dowolność, improwizację i spontaniczność. Co zresztą bardzo dobrze pokazuje jego osobowość.

Przeczytaj więcej

Kasia

Kasia w Just Move prowadzi zajęcia z salsy. Od początku swojej czteroletniej tanecznej kariery nierozerwalnie związana z salsą kubańską. Szczególnie upodobała sobie pogłębianie wiedzy na temat czarnych korzeni tego gorącego tańca. Na zajęciach przykłada szczególną wagę do aspektów technicznych związanych z prowadzeniem i podążaniem, aby kursanci od pierwszych kroków budowali solidną bazę, która pozwoli im szybko poczuć się swobodnie w tańcu i czerpać z niego radość. Zawsze jest w 100% skupiona na kursantach. Stara się dawać im ciągły feedback i dba o to, aby wynosili wiedzę z zajęć pełnymi garściami.

W duecie z Michałem zarażają dobrym humorem, ale przede wszystkim pasją do tańca.

 

Piotr

Piotr „Don Pedro” w Just Move prowadzi zajęcia z zouka brazylijskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął ponad 5 lat temu. Na początku była bachata, a także próby z kizombą i salsą. Po kliku miesiącach przyszła kolej na zouka, który dał mu najwięcej radości z samego ruchu. W swojej tanecznej drodze przeszedł również przez taniec solo. Ćwiczył balet, jazz i contemporary dance. Jednak to w zouku znalazł najwięcej płynności, ciągłości ruchu i wolności, którą się zachłysnął. Uwielbia tańczyć z nowymi osobami. Za każdym razem to dla niego wspólna podróż do miejsca, gdzie magia zouka przejawia się w bardzo indywidualny sposób.
„Taniec powinien być jak woda i powietrze – nieprzerwany i nie znający granic. Należy poddać się naturze i mknąć z prądem, nie zważając na przeszkody. Zouk nie musi być doskonały. Nie ma jednego, niedoścignionego wzoru, do jakiego należy dążyć. Dzięki interpretacji i zmianom tempa każdy taniec może być inny i na swój sposób wyjątkowy.”